ATP Dubaj: Czwartek


Dzień na kortach rozpoczną Philipp Kohlschreiber oraz Malek Jaziri. Niemiec będzie partnerem Jerzego Janowicza w grze podwójnej w Indian Wells oraz Miami. Oczywiście jest on zdecydowanym faworytem w starciu z reprezentantem Tunezji, ciężko obstawiać, że Jaziri zdąży się mocniej postawić Niemcowi. W meczu powinno być poniżej 20.5 gema (@1.73).

W czwartek zagrają także Novak Djoković oraz Roger Federer (Szwajcar na koniec dnia). Serb zmierzy się z Mikhailem Youzhnym, który w I rundzie pokonał Michała Przysiężnego. Rosjanin jest wirtuozem, gra przepiękny dla oka tenis, ale niestety nie zawsze skuteczny. Mimo wszystko Djoković nie jest w szczytowej formie, więc Youzhny powinien urwać przynajmniej siedem gemów (@1.80).

Rywalem Rogera Federera będzie Lukas Rosol. Po maratonie z Radkiem Stepankiem Szwajcar może być nieco zmęczony, więc również nie należy spodziewać się łatwej przeprawy z Czechem, ale ciężko coś typować w tym spotkaniu.

Tomas Berdych jest niemal murowanym faworytem w starciu z Jo-Wilfriedem Tsongą. Panowie grali ze sobą osiem razy, Francuz zwyciężył tylko trzy razy, ale także w ich ostatnim meczu - w finale imprezy w Marsylii rok temu. Aktualnie jednak świetną formę prezentuje Czech, który po porażce w Australian Open ze Stanislasem Wawrinką, odniósł dwa zwycięstwa w Pucharze Davisa, a następnie zdobył tytuł w Rotterdamie i w Dubaju póki co gra jak z nut. Berdych powinien wygrać różnicą trzech gemów (@1.72).

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!