ATP Dubaj: Typy na środę


Gdyby Michał Przysiężny pokonał Mikhaila Youzhnego, to trafiłby na Jamesa Warda, który byłby również absolutnie w zasięgu Polaka. Tak się jednak nie stało i to Rosjanin zagra z Brytyjczykiem, będąc całkowicie faworytem. Youzhny z Wardem nigdy jeszcze nie grał, ale pomimo dość przeciętnej formy, powinien sobie bez większych problemów z rywalem poradzić (@1.12).

Jedną z ciekawszych konfrontacji będzie potyczka Lukasa Rosola z Dmitrym Tursunovem. Rosjanin już w przeszłości dwa razy wygrywał z Czechem, w tym razem na początku tego sezonu w Sydney. Sensacyjny zwycięzca meczu z Nadalem z Wimbledonu sprzed dwóch sezonów w tym roku wygrał tylko dwa mecze: z Joao Sousą oraz Danielem Brandsem. Choć jeszcze trzyma się w Top 50, to kwestia czasu. Rosjanin jest 29. rakietą świata, ostatnie wyniki na hali nie były zbyt dobre, ale na kortach otwartych dotychczas radził sobie nieźle. Tursunov powinien pokonać Rosola (@1.45).

W Dubaju wystąpi także Novak Djoković, którego rywalem w środę będzie Roberto Bautista-Agut. Nie ma on zupełnie szans na pokonanie Serba, musiałaby się zdarzyć katastrofa w postaci kontuzji, żeby mógł on zwyciężyć. Serbski zawodnik powinien bezboleśnie skończyć ten mecz, nawet różnicą sześciu gemów (@1.65).  

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!