ATP Memphis: Typy na nockę!


Dwa z trzech ostatnich pojedynków zaplanowanych na noc (naszego czasu) z wtorku na środę, wydaje się być rzeczywiście godna uwagi.

Bez dwóch zdań - najciekawiej zapowiada się mecz Benjamina Beckera z Feliciano Lopezem. Hiszpan od krecza w Pekinie, na ponad miesiąc przed zakończeniem sezonu, nagle jakby stanął w miejscu, udało mu się od tej pory pokonać tylko pięciu rywali, a przegrywać np. z Serghiyem Stakhovskym czy Łukaszem Kubotem, z którym wcześniej często nie miał problemów.

Lopez w tym sezonie dotychczas zaliczył tylko trzy starty: w Dausze, Sydney i Australian Open, wygrał tylko dwa mecze (z Chardym i Bruguesem-Davi), a w deblu, w którym często bardzo dobrze sobie radził, nie wywalczył nawet seta.

Benjamin Becker z całą pewnością nie jest dużo lepszy od swojego rywala w tym sezonie czy w ostatnim czasie, ale za to zdecydowanie bardziej ograny. Dla Niemca to już siódmy turniej w tym sezonie, zwycięstwa odnosił głównie w eliminacjach i w jednym Challengerze (w Heilbronn), gdzie przegrał z późniejszym zwycięzcą. Przed tygodniem w San Jose pokonał Ryana Harrisona, by przegrać z Denisem Istominem.

Faworytem (minimalnie) jest Lopez, ale według nas warto postawić na Benjamina Beckera! Niemiec lubi grać w tym turnieju i ogólnie na hali, przed rokiem zanotował tu półfinał. Hiszpan jest całkowicie nie w formie, nie będzie mieć tu także większego znaczenia jedyny mecz, jaki między sobą rozegrali tenisiści w 2010 roku w Rzymie, bowiem miał on miejsce na kortach ziemnych, na których Becker czuje się przeciętnie.

Drugi nasz typ, jeśli chodzi o stopień poziomu meczu, to starcie Johna Isnera z Denisem Istominem. Faaworytem jest oczywiście Amerykanin, który pukał już do Top 10, ale reprezentant Uzbekistanu wydaje się być groźnym rywalem dla bombardiera. Przed rokiem Istomin był w finale w San Jose, w tym roku dotarł tylko do ćwierćfinału, więc stracił trochę punktów, może sie odbudować w Memphis, bo widać, że czuje się dobrze w amerykańskich halach, przypadek podobny do Benjamina Beckera.

Nasze typy:
- zwycięstwo Benjamina Beckera @1.91
- powyżej 9.5 gemów w pierwszym secie w meczu Isner vs Istomin @1.45

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!