ATP Paryż: Typy na środę!


Kandydatów do awansu do Londynu jest dwóch, którym już naprawdę niewiele brakuje, by mogli sobie zapewnić start w tej imprezie. Należy do nich Janko Tipsarević, który swój mecz powinien rozpocząć przed południem z Igorem Sijslingiem. Holdender jest świetnym zawodnikiem o bardzo dobrych warunkach fizycznych, ale cała jego znakomitość kończy się w Challengerach.

Kurs na zwycięstwo Serba został trochę zawyżony przez dobry wynik Sijslinga w I rundzie, bowiem kwalifikant ten pokonał Oleksandra Dołgopołowa w dwóch setach. Nie zapominajmy, że Ukrainiec walczył w niedzielę w finale w Walencji, a on nie lubi grać dwóch turniejów z rzędu na wysokim poziomie. Holender zaserwował 9 asów, ale skuteczność pierwszego podania wyniosła zaledwie 45 procent. To wszystko, to za mało na Tipsarevicia.

W kolejnych meczach na kort wyjdą Richard Gasquet oraz Juan Mónaco, którzy też jeszcze mają szansę na grę w Londynie. Francuza przed własną publicznością czeka ciężkie starcie z dobrze serwującym Kevinem Andersonem, który w tym sezonie sprawił już killa niespodzianek. Teoretycznie Gasquet nie powinien mieć wiekszych problemów, bo już trzykrotnie wygrywał z reprezentantem Republiki Południowej Afryki.

Monaco zagra z Grigorem Dimitrovem, który zaskoczył kibiców w ubiegłym tygodniu znakomitym trikiem na korcie. Argentyńczyk zmobilizowany i przede wszystkim dużo bardziej ogarny i podchodzący do meczu z chłodniejszą głową, nie bez powodu jest faworytem meczu.

Nie bez szans jest John Isner, żeby awansować do Londynu, warunkiem (jak w przypadku Milosa Raonicia, Juana Monaco i Nicolasa Almagro) jest osiągnięcie finału. W wypadku Big Johna to chyba jednak nierealne. Nie tylko dlatego, że drabinka jest trudna, ale Amerykanin zdecydowanie spuścił z tonu i w II rundzie ma godnego rywala - Michaela Llodrę, który potrafi świetnie serwować, gra przed własną publicznością.

Podobnie nieźle zapowiada się starcie wspomnianego Milosa Raonicia z Jeremy'm Chardym. Francuz również dobrze serwuje i przed własną publicznością łatwo nie odpuści. Bez problemu powinien wygrać Andy Murray, który jeśli to uczyni - będzie rywalem Jerzego Janowicza.

Nasze typy:
- zwycięstwo Janko Tipsarevicia @1.40
- powyżej 22.5 gemów w meczu Gasqueta z Andersonem @1.72
- zwycięstwo Michaela Llodry @2.48

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!