ATP Rotterdam: Typy na wtorek!


Przed tygodniem w Montpellier górą byli tradycyjnie Francuzi, którzy całkowicie zdominowali turniej. Ekipa z kraju Trójkolorowych rzeczywiście dobrze radzi sobie w światowych halach, więc warto przyjrzeć się tenisistom tej narodowości także w Rotterdamie.


W I rundzie los skojarzył Juliena Bennteau i Michaela Llodrę, zwycięzca tego meczu zmierzy się z Victorem Hanescu, pogromcą Jerzego Janowicza. Faworytem meczu jest Benneteau @1.67, ale Llodra i tak został doceniony @2.15. Warto zwrócić uwagę na serwis obu zawodników, dysponują naprawdę dobrym podaniem i to ono będzie kluczowe. Zawodnicy w latach 2010-2011 grali ze sobą czterokrotnie i podzielili się zwycięstwami, ale tylko raz w meczu padło zaledwie 19 gemów, pozostałe były bardziej wyrównane. W ubiegłotygodniowym Montpellier Julien dotarł do ćwierćfinału, ulegając późniejszemu zwycięzcy, a Michael zanotował półfinał, przegrywając z Paire.

Nasz typ: powyżej 22.5 gemów w meczu @1.75

Ciekawie wygląda też starcie Ernestsa Gulbisa z Robinem Haase. Faworytem jest Łotysz, ale ponieważ gramy w Holandii, to możemy się spodziewać, że miejscowy zawodnik zagra nieco lepiej niż ostatnio. Gulbis za to zagrał tragedię w Challengerze w Bergamo, gdzie jako najwyżej rozstawiony przegrał już w I rundzie z Michałem Przysiężnym. Tenisiści nie mieli jeszcze okazji grać przeciwko sobie, więc to dobra ku temu okazja. Gulbis w eliminacjach pokonał Stachowskiego i Kamke, pewnie przez to jest faworytem. Haase za to świetnie się spisał w Zagrzebiu, gdzie zanotował półfinał, przegrywając dopiero z Jurgenem Melzerem.

Nasz typ: zwycięstwo Robina Haase @2.10

We wtorek zagra także Jarkko Nieminen z Davidem Goffinem. Choć Belg zapowiadał się naprawdę dobrze w poprzednim sezonie, nieco spuścił z tonu. Fin bywa nierówny, ale osiągnięcie półfinału w Montpellier to dobry wyczyn. Goffin za to po Pucharze Davisa, który rozegrał na kortach ziemnych, nie grał nigdzie, brak mu więc tego ogrania. Zresztą póki co, w tym sezonie ledwie dwa wygrane mecze, a to nie wróży dobrze.

Nasz typ: zwycięstwo Jarkko Nieminena @1.58

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!