ATP Waszyngton: Typy na noc


Xavier Malisse oraz Rajeev Ram lubią amerykańskie turnieje, wiążą z nimi dobre wspomnienia, choć więcej ma ich raczej Belg. Niestety 33-latek mocno obsunął się w rankingu, notowany jest dopiero na setnym miejscu, a przed dwoma tygodniami w Bogocie przegrał już w I rundzie z Alejandro Fallą i skarżył się na kontuzję. Ram w Atlancie dał się zaskoczyć Evgeniyowi Donskoyowi i oczywiście nie jest faworytem w tym meczu. Malisse z rywalem wygrywał czterokrotnie, seta stracił z nim tylko raz, w tym sezonie w Miami, w trzech pozostałych starciach kończył mecz w dwóch setach.

James Blake należy już do weteranów ATP, ale nie oznacza to, że można go skreślać. Amerykanin może nie ma już tylu sił, by wygrywać siedem meczów z rzędu jak w Szlemie, ale wciąż udowadnia młodszym kolegom, że można się go bać. W Atlancie pogroził mocno Johnowi Isnerowi, zmuszając go do dwóch tie breaków. Marinko Matosević jest dość nierównym zawodnikiem, w ostatnich czterech występach odpadał już w I rundzie.

Ciekawie i dość równo zapowiada się walka pomiędzy Richardem Berankisem i Tobiasem Kamke. Obaj nie należą do czołówki zawodników na kortach twardych, ale raczej ten pierwszy zawodnik ma lepsze ku temu warunki. Litwin zresztą wygrał w ich jedynym spotkaniu w 2008 roku w Chalengerze w Waco. Dla Kamke to pierwszy mecz na hardzie od turnieju na ziemi w Hamburgu.

Nasz typ: Blake @1.43

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!