Challenger Genova: I runda!


Zawodnicy w Europie wracają na korty ziemne, a przynajmniej jeszcze w turniejach ATP Challenger. W Genovie na start zdecydowali się m.in. Andrey Kuznetsov, Albert Montanes czy Albert Ramos.

We Włoszech zawsze dochodzi do ciekawych spotkań, szczególnie, kiedy na korcie grają włoscy tenisiści, ich mobilizacja jest wielokrotnie większa niż na arenach w innych krajach, warto więc mieć to na uwadze.

Takim meczem może być starcie Andrea Arnaboldiego z Janem Mertlem. Czech dobrze gra na kortach szybkich, oczywiście na ziemi też radzi sobie nieźle w turniejach tej rangi, ale ten sezon nie jest dla niego przesadnie udany. Czech załapał się do eliminacji US Open, ale przegrał już w II rundzie. Wcześniejsze challengery sukcesów także nie przyniosły, notował kiepskie występy we Włoszech (bez zwycięstw), a nieco lepiej zagrał w Poznaniu i Libercu. Andrea Arnaboldi to tenisista leworęczny, notowany niżej, ale w eliminacjach o US Open zabrakło mu zaledwie... wygranego tie breaka, a w I rundzie pokonał Dennisa Novakova. W Como w ubiegłym tygodniu zanotował dobrą rozgrzewkę z Teimurazem Gabashvilim, choć przegraną.

Alessio Di Mauro jest faworytem w meczu z Borisem Pashanskim. Ten tenisista jest zawodnikiem specyficznym ze względu na swoje zachowanie na korcie, a nie grę. Od dawna nie prezentował formy, która w przeszłości przynosiła mu sukcesy. Włoch czterokrotnie z Serbem wygrywał w przeszłości.

Czech Jan Hajek zmierzy się z Maximem Teixeirą, który jeszcze niedawno grywał z najlepszymi. Francuz przed tygodniem w Como dostał srogie lanie od Cedrika Stebe, dwa gemy z Niemcem to za mało, żeby zawojować Hajka. Czech w Como przegrał w I rundzie, ale po wyrównanym boju z późniejszym finalistą - Dominikiem Thiemem. Za to tydzień wcześniej zwyciężył w Meerbusch, a w Kitzbuhel osiągnął II rundę.

Nasze typy:
- Arnaboldi @1.87
- Di Mauro @1.42

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!