Challenger Guangzhou: Czwartek


Cztery arcyciekawe spotkania szykują się w czwartkowy poranek (polskiego czasu) w Kantonie. Tylko jedno ze spotkań ma niemal murowanego faworyta, jakim jest Martin Fischer w starciu z Maximilianem Neuchristem. W austrickich derbach ten bardziej doświadczony nie powinien mieć większych problemów (@1.18).

Ciekawie za to będzie wyglądać konfrontacja pomiędzy Go Soedą a Di Wu. Japończyk jest aktualnie wyżej notowany i już raz pokonał swojego chińskiego kolegę, ale miało to miejsce trzy lata temu. Obaj panowie w tym sezonie notują nędzne rezultaty, ale Soeda jest zdecydowanie na fali opadającej. Można zaryzykować, że Di Wu zwycięży (@1.90). 

Amir Weintraub już dwukrotnie w swojej karierze pokonał Hirokiego Moriya, ale ostatnie spotkanie miało miejsce w drugiej połowie 2011 roku. Teraz realia się nieco zmieniły, to właśnie Japończyk jest na wznoszącej, ostatnio nieźle sobie poradził w West Lakes oraz Burnie. Reprezentant Izraela z Nilsem Langerem w Guangzhou wygrał pierwszy mecz w sezonie. Moriya powinien sobie odbić ostatnie niepowodzenia z tym tenisistą (@2.05). 

Interesujące może być też starcie Blaza Roli z Zhe Zhangiem. Słoweniec to człowiek, który tenisa uczył się w USA i to widać - mocne i solidne uderzenia, a przede wszystkim gra z głową i regularność. Chińczyk jest niżej notowany, ale ostatnio zdaje się radzić sobie lepiej od rywala. Ciężko tu wskazać faworyta. 

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!