Challenger Sacramento: Czwartek!


Szczególnie ciekawie zapowiada się batalia australijskich nastolatków. Nick Kyrgios, który zadebiutował na warszawskim Torwarze w rozgrywkach Puchru Davisa, zagra z rok młodszym Thanasim Kokkinakisem. Kyrgios ma za sobą nie tylko to pojedyncze doświadczenie, ale także starty w trzech szlemach. Największym sukcesem Kyrgiosa jest pokonanie Radka Stepanka podczas Rolanda Garrosa i tym samym osiągnięcie II rundy, ale odnosił także dobre wyniki w dwóch Challengerach w swoim kraju, gdzie zanotował półfinał w West Lakes oraz zwyciężył w Sydney, pokonując Stephane Roberta czy Matta Reida. Osiągnął także finał debla i swoje umiejętności w grze podwójnej potwierdził właśnie w Warszawie, wystąpił w parze z Chrisem Guccione i serwując naprawdę znakomicie, rozegrał pięciosetówkę.

Kokkinakis nie ma jeszcze takich wyników na koncie, ale także niewiele startował w głównym cyklu. W eliminacjach do Australian Open walczył zaciekle ze Stevem Johnsonem, ale skończyło się na 15:17 w trzecim secie. Przebił się przez eliminacja do Napa przed tygodniem, ale przegrał w II rundzie z Bradleyem Klahnem i zanotował półfinał debla. W Sacramento również przeszedł eliminacje i w pierwszym meczu turnieju głównego odprawił Roberta Kendricka. Spotkanie zapowiada się ciekawie, ale faworytem jest Kyrgios.

Robby Ginepri wciąż próbuje swoich sił w powrocie do czołówki, ale idzie mu to opornie. 31-latek notowany jest na początku trzeciej setki, a starty ogranicza głównie do swojej ojczyzny. Na początku sezonu doszedł do finału w Dallas, a potem w turnieju ATP zanotował ćwierćfinał. Potem już właściwie nigdzie nie zapisywał tylu punktów na swoje konto. Próbował zakwalifikować się do Atlanty, Waszyngtonu, Cincinnati i US Open, ale bez powodzenia. Przed tygodniem w Napa przegrał z Michaelem Venusem. Matthew Ebden wydaje się również poza zasięgiem. Australijczyk w Napa przegrał dopiero w finale z Donaldem Youngiem. Wcześniej nieźle poczynał sobie w Azji, notując półfinały w Bangkoku i Kaoshuing.

Nasze typy: Ebden @1.42 i Kyrgios @1.36

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!