Kto będzie drugim finalistą Australian Open?

To Australian Open już wydaje się być niezapomnianą edycją: były szokujące zwycięstwa, a także dramaty z powodu temperatury. Świetne widowisko zapowiada się w piątek, kiedy w półfinale spotka się dwóch największych graczy w historii tenisa.

Roger Federer sprawia wrażenie, jakby grał najlepszy tenis od dawna, zupełnie zasłużenie pokonał Andy'rego Murraya w ćwierćfinale. Szwajcarski mistrz dobrze czyta grę rywala i ogólnie byłby w stanie pokonać bez problemu chyba każdego przeciwnika, może oprócz swojego odwiedznego wroga...

Rafael Nadal ma więcej zwycięstw nad Rogerem Federerem, niż jakikolwiek inny zawodnik. Hiszpan w bezpośrednich pojedynkach wygrywał 22 razy, natomiast Szwajcar lepszy był 10 razy.

Często w tych najważniejszych meczach decyduje taktyka. Będzie niezmiernie interesująco zobaczyć, czy podejście Stefana Edberga w roli trenera Szwajcara, zmieni podejście Federera do tego meczu. Nadal dobrze wie, jak grać przeciwko swojemu rywalowi i wie, jak wykorzystywać jego drobne słabości.

Dwa lata temu ci zawodnicy spotkali się w tym samym miejscu i dokładnie na tym samym etapie imprezy. Wtedy górą był Nadal i wygrał w czterech setach. Goran Ivanisević uważa, że ten wynik zostanie powtórzony, czyli Hiszpan wygra 3-1 (@3.95). Dodatkowo proponuje zakład, iż pierwszy set padnie łupem Federera (@1.93).

Można także skorzystać z zakładu, że Rafael Nadal sięgnie po zwycięstwo w Melbourne (@1.85). Kursy już nie będą wyższe, według Gorana lepiej skorzystać z niego póki jeszcze nie spadła jego wartość.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!