Puchar Davisa: Przegląd debli na świecie


Sobota to dzień spotkań deblowych, ale należy pamiętać o jednej ważnej rzeczy. Kapitanowie na 30 minut przed meczem mogą zmienić skład, który wyjdzie w tym dniu na kort. Każda zmiana w spotkaniu, które zagraliśmy oznacza zwrot po kursie 1.00!

Niemcy prowadzą z Hiszpanią 2:0, ale wydaje się, że jakiego składu by nie wystawili na debel, to i tak polegną. Para David Marrero / Fernando Verdasco wydaje się być poza zasięgiem Tommy'ego Haasa i Daniela Brandsa czy nawet Philippa Kohlschreibera oraz Floriana Mayera (którzy grają single). Zwycięstwo hispańskiego duetu zdaje się być pewne (@1.45).

Kazachstan z Belgią również prowadzi 2:0 i ma spore szanse na zakończenie rywalizacji już w drugim dniu. Choć faworytami są Ruben Bemelmans i Oliver Rochus, Andrej Golubev i Evgeni Korolev nie stoją na straconej pozycji. Szanse zdają się być równe, szczególnie, że Kazachowie grają u siebie, a doping w Pucharze Davisa ma spore znaczenie. Stawiamy, że to oni zwyciężą w sobotnim deblu (@2.00).

Do ciekawego starcia dojdzie w Serbii, gdzie osłabieni gospodarze (bez Novaka Djokovicia, Janko Tipsarevicia i Viktora Troickiego) zmagają się ze Szwajcarami, którzy grają w  swoim najlepszym możliwym składzie. Do debla został zgłoszony Roger Federer z Marco Chiudinellim. Tu mogą być dokonane zmiany, jeżeli Szwajcarzy będą chcieli zakończyć rywalizację już w sobotę (niedziela i tak wydaje się być formalnością), wtedy do Maestro dołączy Stanislas Wawrinka. W serbskiej ekipie Ilja Bozoljac tworzy duet z Nenadem Zimonjiciem, jednym z najlepszych deblistów świata i tu najlepsi singliści mogą nie pomóc. Jeżeli do gry nie wkroczy Wawrinka, to Serbowie przedłużą swój byt w meczu i wygrają debla (@1.50).

Na koniec dnia rywalizacja USA z Wielką Brytanią. Amerykanie wystawili braci Bryanów, zagrają przeciwko Colinowi Flemingowi i Andy'emu Murray'owi. Jakikolwiek by nie był wynik meczu, kto nie będzie grał po drugiej stronie siatki - zwyciężą bliźniacy (@1.27).

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!