US Open: Analiza II ćwiartki mężczyzn


W drugiej ćwiartce znajduje się Andy Murray, a po przeciwnej stronie jest Tomas Berdych. Obaj zawodnicy powinni spotkać się w ćwierćfinale, czy jednak na pewno tak będzie? Przeanalizujmy!

Andy Murray zdaje się nie mieć specjalnie trudnej drabinki, po trudniejszym meczu w I rundzie powinien mieć nieco łatwiej. Pierwszym jego rywalem będzie Michael Llodra, to zawodnik świetnie serwujący, osiągający bardzo dobre wyniki w deblu. Problem w tym, że Llodra jest bardzo nierówny, jednego dnia pokonuje Benoita Paire, by w następnej rundzie przegrać z Janem Hernychem. Od niego zależy, jak ciężki będzie to dla Szkota mecz.

Obrońca tytułu zagra potem z Victorem Hanescu lub Leonardo Mayerem, a następnie być może z Juanem Monaco, ewentualnie Martinem Klizanem. W IV rundzie najwyżej rozstawionymi tenisistami są Andreas Seppi i Nicolas Almagro, który poczynił postępy na nawierzchniach szybkich. Na pewno stawi opór, ale na Murray'a to chyba za mało.

W drugiej części tej ćwiartki Tomas Berdych będzie mieć ciężkie zadanie. Początek nie zapowiada się trudno, bo Paolo Lorenzi jest groźniejszy na ziemi, a Jiri Vesely czy Denis Kudla szczególnie Czechowi przeszkodzić nie powinni. Później rywalem Berdycha może być już Julien Benneteau, a jak wie Roger Federer - to ciężki rywal. W IV rundzie Berdych będzie walczyć z Kevindem Andersonem lub Stanislasem Wawrinką. Ciężko spodziewać się eksplozji formy Ivo Karlovicia, Jamesa Blake'a czy Marcosa Baghdatisa. Zarówno Szwajcar, jak i reprezentant RPA są w stanie pokonać Berdycha.

Nasz typ: w finale tej ćwiartki zagra Murray @1.37, a z drugim zawodnikiem jest problem... Berdych @5.50, Wawrinka @25 lub inny zawodnik (oprócz Almagro) @8.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!