US Open: IV runda mężczyzn


Rafael Nadal wyjdzie na kort jako ostatni ze wszystkich zawodników, a jego rywalem będzie Philipp Kohlschreiber, który uchronił Hiszpana od starcia z Johnem Isnerem. Niemiec w przeszłości potrafił pokonać Hiszpana, ale miało to miejsce w mało znaczącym (ze względów punktowych) turnieju w Halle, na kortach trawiastych. Pozostałe dziesięć spotkań Nadal wygrał i tym razem nie ma zbyt wielkich szans na to, by coś się mogło w tej materii zmienić. Pytanie tylko, jakiego rzędu będzie to zwycięstwo? Raczej wysokiego, Niemiec nie zawsze gra dwa równe mecze z rzędu, choć zmęczenie nie wchodzi raczej w grę.

Janko Tipsarević mierzy się z Davidem Ferrerem, a na miejscu Serba mógłby być Janowicz, gdyby nie ta kontuzja... I gdyby oczywiście uporał się z Jackiem Sockiem i później właśnie z Serbem. Tipsarević faworytem nie jest, ale trochę krwi może Hiszpanowi zepsuć.

Kolejnym rywalem Rogera Federera będzie Tommy Robredo i to będzie większy sprawdzian dla Szwajcara niż np. starcie z Adrianem Mannarino. Hiszpański tenisista po powrocie po przerwie pnie się w górę i gra na stałym poziomie, ale problem w tym, że Robredo jeszcze nigdy ze Szwajcarem nie wygrał. Panowie grali ze sobą dziesięciokrotnie w latach 2002-2011 i zawsze górą był Federer. Choć teraz Maestro nieco spuścił z tonu, patent na Robredo mieć musi, bo ten zdołal wywalczyć zaledwie trzy sety!

Ciekawie zapowiada się starcie Milosa Raonicia z Richardem Gasquetem. Tu ciężko wskazać faworyta, choć według bukmachera jest nim Kanadyjczyk, jednak zwycięstwo Francuza wielką niespodzianką nie będzie. Panowie grali ze sobą raz, przed rokiem w Cincy lepszy był Raonic. Dotychczas obaj zawodnicy stracili po secie, a tylko ostatnie mecze były bardziej wymagające. Na amerykańskim hardzie lepiej jednak radził sobie Kanadyjczyk, osiągając finał w Montrealu. Zapowiada się ciekawy mecz!

Nasz typ:
- poniżej 3.5 setów w meczu Nadala @1.42
- powyżej 3.5 setów w meczu Raonicia @1.42

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!