French Open: Dwa razy dwa, czyli debel


Bob i Mike Bryanowie w Paryżu wygrali tylko raz, dokładnie wtedy, kiedy wygrywała Serena Williams. W tym roku zarówno bliźniacy, jak i ich rodaczka, są w takiej formie, że mogą dokonać tego po razdrugi w karierze. Oczywiście ich sobotnie spotkanie z Jackiem Sockiem i Erikiem Butorackiem nie ma żadnego sensu, jeśli chodzi o sprawy stricte bukmacherskie. Bryanowie po prostu, póki co, są faworytami całej imprezy.

Przeszkodzić mogą im David Marrero i Fernando Verdasco, którzy świetnie spisują się już od poprzedniego sezonu (choć wtedy czasami osobno). W tym sezonie Marrero musiał się trochę podostosowywać do kontuzjowanego przez jakiś czas partnera, zdążył nawet wygrać w Acapulco z Łukaszem Kubotem. Ich rywalami będą Frantisek Cermak i Martin Mertinak, którzy są parą typowo deblową, doświadczoną, ograną, ale... przy Hiszpanach nieco odstają, brak im tej świeżości, a czasami też sprytu. Marrero i Verdasco wygrają @1.40.

Treat-Conrad Huey przez jakiś czas w turniejach deblowych występował z Jerzym Janowiczem, ale okazało się, że Indian Wells bylo jednorazowym występkiem, panowie nie umieli się dopasować w kolejnych turniejach i na razie Polak nieco ograniczył swoje starty, a Huey powrócił do gry z Dominikiem Inglotem. Ciężkie zadanie przed nimi w kolejnej rundzie turnieju deblowego, bowiem zmierza się z Michałem Elginem i Denisem Istominem, panowie zaliczyli półfinał w Nicei i nabrali trochę pewności. Huey i Inglot dotarli za to do finału w Dusseldorfie, notując przyzwoite rezultaty z niezłymi rywalami. Potyczka zapowiada się interesująco, typujemy zwycięstwo Huey'a i Inglota @1.74.

U kobiet także całkiem ciekawe spotkania, m.in. Hiszpanki: Silvia Soler-Espinosa i Carla Suarez-navarro zagrają z Chan Hao-Chink i Dariją Jurak. Choć Silvia i Carla w deblu nie brylują, rywalki nie są tak dobre na ziemi jak właśnie te zawodniczki. Typujemy zwycięstwo Hiszpanek @1.68.

Niespodzianka może paśćw meczu Varvary Lepchenko i Saisai Zhang, które podejmą Irinę Begu i Magdalenę Rybarikovą, kursy wydają się tu nieco przeszacowane, typujemy na Rumunkę ze Słowaczką @2.70.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!