Wimbledon: Miksty z Rosolską


Alicja Rosolska nie zgłasza się zbyt często do pojedynków gry mieszanej, odpadła niestety szybko z rywalizacji deblowej, więc tym razem zdecydowała się na start. Partnerem polskiej tenisistki będzie Robin Haase, Holender, który w deblu kojarzy się z grą z Igorem Sijslingiem. Para polsko-holenderska zmierzy się z reprezentantami gospodarzy: Heather Watson i Jonathanem Marrayem. To właśnie oni są faworytami tego meczu i będzie to spora niespodzianka, jeśli Brytyjczycy nie wygrają. Marray przed rokiem wygrał deblowy Wimbeledon, a Watson jest bardzo dobrą deblistką, świetnie czuje się przy siatce. Tenisistka musiała uporać się jakiś czas temu z mononukleozą, ale wszystko wskazuje na to, że jest już dobrze z jej zdrowiem.

Inne mecze nie mają aż tak wyraźnych faworytów. Alize Cornet zdecydowała się na grę z Erikiem Butorakiem, a ich rywalami będą Vladimira Uhlirova i Michal Mertinak. Faworytami są ci pierwsi, choć z deblem dużo więcej wspólnego ma druga para.

Paul Hanley, czyli jeden z bardziej doświadczonych Australijczyków w Tourze, zagra z Hao-Ching Chan, a ich rywalami będą Robert Farah i Darija Jurak. Wychodzi na to, że najlepszym deblistą z tej czwórki jest właśnie Hanley. Farah głównie specjalizuje się w grze na kortach ziemnych, a bardzo długi czas można było go oglądać w Challengerach. Jurak grała w kratkę w spotkaniu deblowym, można więc spodziewać się zwycięstwa duetu Hanley/Chan.

Marion Bartoli również zbyt często nie prezentuje się w grze podwójnej czy mieszanej, jej start z Nicolasem Monroe jest małą niespodzianką. Ich rywalami będą Santiago Gonzalez i Nathalie Grandin, czyli mocniej obyci w tego typu konkurencji, stąd nie dziwi fakt, że są faworytami spotkania.

Nasz typ: zwycięstwo Watson/Marray @1.55

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!