Ćwierćfinał w Tokio: Radwańska vs. Wozniacki!


      Czwartkowy  ćwierćfinał pomiędzy Agnieszką Radwańską, a Caroline Wozniacki zapowiada się arcy ciekawie. Przypomnę, że nasza Isia broni tutaj tytułu i mnóstwa punktów rankingu. Rywalka jednak będzie wymagająca, bo to w końcu była liderka rankingu WTA. Obie zawodniczki grały nie na swoim poziomie we wcześniejszych rundach, jak będzie tym razem?
      Caroline zagrała bardzo dobry turniej w Seulu przed rozgrywkami w Tokio. Wygrała go demolując w finale Kaię Kanepi 6/0, 6/1. W Tokio natomiast nie gra zbyt dobrego tenisa. W pierwszej rundzie męczyła się z Serbką Jovanowski, ale ostatecznie wygrała 2:1. Kolejna runda i znów średniapotyczka, tym razem z Danielą Hantuchovą. Szczytem słabych występów był jednak mecz z Na Li, gdzie obie zawodniczki zagrały tragiczny tenis. Na Li w pewnym sensie oddała mecz Dunce, popełniając ok. 70 niewymuszonych błędów!!!! To jest kosmiczny wynik. Z Agnieszką która przebrnęła do ¼ finału w trochę lepszym stylu nie ma co liczyć na tyle błędów.Isia po tym jak dostała wolny los w pierwszej rundzie, w kolejnej zagrała z Jeleną Janković. Pokonała Serbkę 2:0, z resztą tak samo jak Amerykankę, Hampton. Wygrała oba mecze ostatecznie łatwo, ale w trakcie spotkań były chwile kryzysu. Stąd też mecz nie ma typowego 100% faworyta. Kursy są atrakcyjne na obie tenisistki. Polka jednak ma według bukmacherów większe szanse i tutaj się zgadzam. Co jak co, ale pokazała lepszy tenis niż Dunka polskiego pochodzenia. Faktem jest też to, że w tym roku Aga pokonała Caroline w Sydney 2:1. W ćwierćfinale widzę jednak nawet łatwiejszą przeprawę dla Isi.
      Kursy na naszą najlepszą tenisistkę w Unibet są atrakcyjne. Warto zagrać na czyste zwycięstwo, a i można pokombinować na wygraną 2:0, ale to już dla ryzykantów. Mecz jednak powinna wygrać bez żadnych problemów. Polka jest mocniejsza i ma dodatkową motywację, ponieważ broni tutaj sporej liczby punktów.
Zarejestruj się i zobacz jak zdobyć 400pln w Unibet!
Typ: Aga wygra, 1.67 Unibet