French Open: Kobiece dylematy


Wśród kobiet jest kilka ciekawych spotkań, którym warto przyjrzeć się bukmachersko, ale jest kilka takich, co mogą być szczególnie dobre tenisowo.

Interesująco wygląda batalia Jeleny Janković z Danielą Hantuchovą. Obie zawodniczki są utytułowane, mają już sporo za sobą i wcale nie oznacza to oczywiście końca kariery. Serbka miewa otatnio ciekawe przebłyski, potrafi walczyć jak za dawnych lat, co więcej - cały czas utrzymuje się w czołówce. Niestety jest problem ze Słowaczką, która spadła mocno w rankingu, rzadko odnosi wartościowe zwycięstwa, nawet debel już nie jest jej mocną stroną. Ciężko powiedzieć, co stało się z tą zawodniczką, czasami jej wygląd bywa niepokojący, Hantuchova chudnie, chudnie, a dobre wyniki uciekają. Szkoda, bo kiedyś taki mecz byłby znakomitym widowiskiem, szanse byłyby wyrównane. Serbka jest zdecydowaną faworytką, a Hantuchova oczywiście może mieć przebłysk, ale pewnie długo on nie potrwa.

Mariana Duque Marino to 23-letnia reprezentantka Kolumbii. Aktualnie notowana na 165. miejscu w rankingu WTA, ale trzy lata temu była już w Top 100, na 94. miejscu. Zawodniczka ta w swojej karierze sięgnęła po jeden tytuł singlowy oraz po dwa deblowe w cyklu WTA. W cyklu ITF zanotowała 14 tytułów. Kolumbijka w II rundzie eliminacji rozprawiła się z Aleksandrą Krunić z Serbii, choć wydawało się, że młodsza zawodniczka jest faworytką. Skończyło się na trzech setach, ale do zera w ostatnim.W decydującej rundzie pokonała Paulę Kanię, nie mając przy tym większych problemów. Teraz jej rywalką będzie jedna z sióstr Pliskovych - Kristyna. Czeszki mają duże możliwości, ale zbyt mało pracują na treningach i ciągle brak im ogrania. Nic więc dziwnego, że Duque Marino jest faworytką @1.36.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!

Zawodu nie powinna sprawić kibicom Kristina Mladenović, której rywalką będzie Lauren Davis. Francuzka, która gra mocno i czasami niedokładnie, ma spore możliwości, a także dużo atutów w swojej grze, m.in. dobre czucie piłki i grę na siatce. Mladenović powinna uporać się z Davis @1.55.