Półfinał w Tokio: Kerber vs. Radwańska!


     Agnieszka Radwańska i Angelique Kerber zmierzą się w półfinale tenisowego turnieju WTA w Tokio. Polka by obronić miejsce na podium musi pokonać Niemkę polskiego pochodzenia – wtedy obroni większość punktów, które zgromadziła poprzez zeszłoroczny triumf. Pojedynek ten zapowiada się niezwykle emocjonująco. 

     Agnieszka Radwańska wygrywała wszystkie swoje mecze w tym turnieju dość łatwo. Najpierw Janković, potem Hamtpon, a w czwartkowe przedpołudnie Carolinę Wozniacki. Aga zagrała bardzo dobry tenis, wyglądała pewnie i czuła, że przeważa. Popełniła niewielką ilość błędów, tylko dwukrotnie została złamana. Mecz był dość jednostronny poza pojedynczymi błyskami ze strony Dunki. Jeśli Polka będzie grała jak dotychczas powinna wygrać turniej. Potrafiła przeanalizować szybko swoje błędy i w ciągu chwili poprawić serwis, czy return. Istotnym jest też to, że Isia ma przewagę mentalną nad swoją półfinałową rywalką. Spotkały się bowiem na wimbledońskich kortach. Wtedy to Polka pokonała Kerber 6/3, 6/4 i pewnie awansowała do finału tego jakże prestiżowego turnieju Wielkiego Szlema. Tym razem finał może nie jest tak rozdmuchany, ale bardzo ważny dla Agnieszki, ponieważ Serena Williams już czeka, aż nasza rodaczka się potknie i Amerykanka będzie mogła wskoczyć na jej miejsce. Na szczęście forma Kerber daje wiele do życzenia. Po US Open jest to jej pierwszy ważniejszy występ. Do tej pory wygrała z Moritą oraz siostrą Agnieszki, Ulą. Bądźmy obiektywni – rywalki niebyły wymagające. Na szczęście dla Niemki, chora Azarenka poddała mecz walkowerem i stąd obecność Angelique tutaj. Dla niej to już ogromny sukces i ma się z czego cieszyć. Polka już raz wygrała z Niemką w tym turnieju (rok temu) i nie przerwała marszu po ostateczny triumf. Tym razem powinno być podobnie.

      Kurs na wygraną Isi jest bardzo atrakcyjny. Polka jest zmotywowana i solidna. Potrafi zagrać świetnie, potrafi również poprawić swoją własną grę w przeciągu kilku chwil – to wystarczy by pokonać Kerber. Unibet faworyzuje naszą rodaczkę, ale pozostawia przy tym wysoki kurs. Polecam!

Zarejestruj się w Unibet i zgarnij bonus 400pln!

Typ: Aga wygra, 1.86 Unibet