Serena wygra French Open?


Kto może zagrozić Amerykance w wywalczeniu tytułu w tegorocznym French Open?

1. Ona sama - wiadomo, kobiety na korcie bywają chimeryczne, porażka z Virginie Razzano udowodniła to przed rokiem. Serena była pewna siebie, przed Paryżem grała jak z nut i to ją zgubiło. Teraz jest odrobinę inaczej, sama przyznała, że wyciąga wnioski, może być tylko lepiej.

2. Maria Szarapowa, czyli obrończyni tytułu. Rosjanka świetnie grała na ziemi przed turniejem i jest w drugiej połowie drabinki, więc Serena może się z nią spotkać dopiero w finale. Czemu nie zagrozi? Bo Serena ostatnio nie ma większych problemów z odprawianiem rywalki.

3. Wiktoria Azarenka - tak naprawdę nie do końca wiadomo, do czego aktualnie jest zdolna. Białorusinka w tym sezonie mocno się oszczędza, ominęła już sporo imprez, spadła w rankingu. Jednakże tytuł w Australian Open i zwycięstwo na kortach twardych z Sereną budzi respekt. Wydaje się jednak, że nawet jeśli pokona Szarapową w półfinale, to na Amerykankę może już braknąć sił.

4. Sara Errani - największa przeciwniczka z tych niepozornych, Włoszka, która gra świetny tenis na kortach ziemnych. Malutka, ale z wielkim sercem, waleczna i przede wszystkim silna fizycznie. Za mało na Serenę, ale gdyby ta miała słaby dzień?

5. Agnieszka Radwańska - Polka ma łatwą drabinkę do IV rundy, powinna więc spokojnie powtórzyć swój największy wyczyn paryski. Potem może być różnie, ale na Serenę nie ma argumentów.

6. Na Li, czyli zwyciężczyni z 2011 roku. Chinka pokazała formę na początku sezonu, ale potem się to rozpłynęło. W każdym razie to, co pokazywała przed dwoma laty, byłoby w stanie rozbroić Amerykankę, może włączy wyższy bieg?

Serena mimo wszystko pozostaje faworytką, większość z wyżej wymienionych tenisistek pewnie niespodziewanie odpadnie wcześniej. Na zwycięstwo Sereny kurs wynosi (jeszcze) @1.70


ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!