Wielki finał: Petrova vs. Radwańska!

Nasza Agnieszka Radwańska jest w świetnej formie. Gra genialny tenis i awansowała w niesamowitym stylu do finału turnieju w Tokio. Rywalką w finale będzie niespodzianka turnieju, a mianowicie Nadia Petrova. Mecz zapowiada się jednostronnie, ale nie można lekceważyć Rosjanki, która ewidentnie jest w gazie.

Agnieszka Radwańska jest świetna w japońskim turnieju. Jeszcze nie straciła nawet seta, a rywalki w trzech przypadkach były dość wymagające – Janković, Wozniacki oraz Kerber. Z tą ostatnią zmierzyła się w piątkowy ranek czasu polskiego i Isia nie dała najmniejszych szans Niemce. Aga wygrała 6/1, 6/1. Polka kontrolowała pojedynek, wykorzystywała każdy błąd rywalki, a sama popełniła minimalną ilość. Dzięki tej wygranej Isia nie musi się martwić o to, że spadnie w rankingu, utrzyma pozycję, a jak obroni tytuł i ważne punkty. Nadia Petrova jednak również zasługuje na pochwały. Gra równie dobry tenis i pokonała ciężkie przeciwniczki. Od początku turnieju wygrywała z: Peng, Halep, Martic, Errani, Stosur. Tak naprawdę kłopoty miała w starciu z Martic oraz Włoszką Errani. Kolejne pojedynki były spacerkiem. O dziwo z Samanthą Stosur poradziła sobie w nieco ponad półtorej godziny i wygrała 6/4, 6/2. To są rezultaty dość imponujące. To jej pierwszy tak dobry turniej od dość dawna, prezentowałą się nieźle w US Open, ale to jedyny taki „wybryk” w sezonie. Dopiero teraz forma zaczęła wracać. Obie zawodniczki nie rywalizowały z sobą od lat, więc tutaj nie ma co pisać czy pasuje gra którejś z nich im samym.

Polka jest zdecydowaną faworytką. Obie są dobrze dysponowane, ale to Polka w meczu z Kerber popełniła tylko 4 niewymuszone błędy i jest bardzo zdeterminowana by obronić tytuł. Petrova może nawiązać walkę w pierwszym secie, ponieważ czuje w sobie moc, ale jednak to Aga wygląda lepiej. Stąd też zakład na  wygraną Polki 2:0.

Zarejestruj się w Unibet i zdobądź bonus 400pln!

Typ: Aga 2:0, 1.72 Unibet