Wimbledon: Drugi tydzień u pań!


Najciekawiej zapowiada się starcie młodziutkiej Laury Robson z Kaią Kanepi. Estonka w końcu wraca do lepszej dyspozycji i wydaje się, że przygotowała dobrą formę na Wimbledon. Jest też faworytką tego spotkania, ale zanosi się na wyrównany mecz. Laura Robson dobrze się tu prezentuje, jakby w ogóle nie zwracając uwagę na presję, którą mimo wszystko stwarzają jej rodacy na trybunach. Brytyjka gra pewnie i przede wszystkim oczarowuje publiczność swoją gracją. Ciężko będzie z mocnymi forhendami Kanepi, ale Robson nie stoi na straconej pozycji.

Na Li również rozgrywa świetny turniej, choć troszkę jeszcze jej brakuje do formy, którą prezentowała, gdy wygrywała Paryż czy w tegorocznym Australian Open. Jednak prezentuje się tu na tyle dobrze, że w dwóch setach powinna skończyć mecz z Robertą Vinci. Włoszka jeszcze utrzymuje się w grze, choć jej deblowa partnerka, Sara Errani, już pożegnała się z imprezą.

Petra Kvitova też nie będzie mieć łatwej przeprawy, Carla Suarez Navarro jest groźna już nie tylko na kortach ziemnych, ale na każdej innej nawierzchni. Jednak mistrzyni Wimbledonu mimo wszystko powinna poradzić sobie z Hiszpanką. W podobnej sytuacji jest Sloane Stephens, która jest faworytką w meczu ze znakomicie spisującą się tu Monicą Puig i w tym spotkaniu wiele się może zdarzyć tak naprawdę, ale Amerykanka powinna wyjść z niego obronną ręką.

Nasz typ: zwycięstwo Na Li @1.43

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!