WTA Charleston: Przegląd I rundy


W Charleston zagra 56 tenisistek, osiem najwyżej rozstawionych w I rundzie będzie mieć wolny los. Należeć do nich będą m.in. Serena i Venus Williams, a także Karolina Woźniacka oraz Samantha Stosur.

W I rundzie mnóstwo ciekawych spotkań, pomimo tego, że te najlepsze mogą pauzować, a przy okazji odpocząć, co przyda się szczególnie Serenie Williams.

W ciężkiej sytuacji będą Laura Robson i Estrella Cabeza Candela, bowiem obie tenisistki swoje mecze rozgrywały w niedzielę (Brytyjka debla, a jej rywalka finał w Osprey).

Interesująco wygląda mecz pomiędzy Monicą Puig a Andreą Hlavackovą. Mocno uderzająca Czeszka nie radzi sobie tak dobrze w singlu, jak w deblu, ale potrafi sprawiać niespodzianki. Portorykanka radzi sobie z każdym turniejem lepiej i z Hlavackovą jest już nawet faworytką!

Amerykańskie derby czekają Christinę McHale i Varvarę Lepchenko. Ostatnio lepiej radziła sobie ta druga, choć ciężko zachwycać się dyspozycją którejkolwiek z nich. Dotychczas grały ze sobą trzykrotnie i McHale wygrała tylko na hali w Paryżu, kiedy prezentowala całkiem niezłą formę.

Zarejestruj się i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!