WTA: Najlepsza Słowaczka/Czeszka na koniec sezonu?


Zakład polega na wytypowaniu zawodniczki (z wymienionych), która będzie najwyżej notowana. Pominięto Petrę Kvitovą, która od kilku sezonów gości w czołówce.

Oto pełna lista:

Dominika Cibulkova @2.35
Lucie Safarova @2.55
Daniela Hantuchova @8
Klara Zakopalova @12
Magdalena Rybarikova @15

Lucie Safarova to niebezpieczna leworęczna tenisistka, zajmuje 29. miejsce w rankingu WTA, ale jej forma jest bardzo nierówna. Raz miewa dobre występy na ziemi, innym razem na hardzie, bardzo ciężką ją wyczuć.

Klara Zakopalova jest o sześć miejsc niżej w rankingu WTA, a najlepsze występy notuje na kortach ziemnych. 31-latka zdaje się mieć już najlepsze chwile w swojej karierze za sobą. Czasy, kiedy z Ivetą Benesovą (aktualnie Melzer) były najlepsze w swoim kraju - minęły. Teraz stanowią tło dla Petry Kvitovej.

Magdalena Rybarikova mogła zdziałać o wiele więcej w cyklu, świetne wyniki za czasów juniorskich, a potem kilka razy furora podczas turniejów na kortach trawiastych. Tymczasem zasila grono przeciętnych tenisistek, które od czasu do czasu sprawią niespodziankę średniego kalibru.

Daniela Hantuchova, podobnie do Klary Zakopalovej, najlepsze chwile ma już za sobą. Coraz rzadziej zaskakuje na korcie, ale czasami jeszcze jej się zdarzy. Cały czas dobrze radzi sobie w grze podwójnej i to chyba jest jeszcze dla niej szansa na dobre wyniki tenisowe.

Najlepszą tenisistką w tym gronie jest Dominika Cibulkova: waleczna, agresywna i zawsze świetnie przygotowana fizycznie. Zdecydowanie najlepsza w ostatnich latach z tego grona. Ciężko spodziewać się, żeby coś zmieniło się w jej tenisie, chyba że zagrozi kontuzja. Odpukać!

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!