WTA Paryż: Pokaz siły pięknej Marii


Co ciekawe ostatnim meczem w środę, czyli spotkaniem, które zawsze w imprezach zaliczane jest do "meczu dnia" będzie starcie pomiędzy Angeliką Kerber a Klarą Zakopalovą. Na pierwszy rzut oka? Dziwne. Z drugiej strony: Niemka w 2012 roku wywalczyła w stolicy Francji tytuł i ogólnie bardzo dobrze czuje się na halach, więc są spore szanse, że stworzy widowisko. Czeszka natomiast w tej imprezie w tym samym roku co Niemka pokazała się z dobrej strony. Ogólnie Zakopalova lubi korty ziemne, na szybszych nawierzchniach spisuje się słabiej, ale wyjątkiem są właśnie hale.

Zdecydowaną faworytką jest jednak Kerber (@1.20), pomimo tego, że Zakopalova wygrała jedyny raz z Niemką właśnie na hali, ale miało to miejsce ponad 6 lat temu. Można spodziewać się jednak walki, więc nieźle wygląda typ na Zakopalovą z handicapem +5.5 gemów (@1.75).

Do meczu przystąpi w środę także Maria Sharapova, a jej rywalką będzie Daniela Hantuchova. Słowaczka po raz ostatni z Rosjanką wygrała w 2004 roku, ciężko się spodziewać, by i teraz nawiązała większą walkę. Sharapova w Melbourne przegrała z późniejszą finalistką. Piękna Maria powinna uporać się z rywalką w dwóch setach (@1.50), w meczu nie powinno być także więcej niż 19 gemów (@1.80).

Niespodziankę może sprawić Kristina Mladenović (@4.50), która mierzy się z ostatnio świetnie spisującą się Simoną Halep (@1.20). Francuzka gra jednak u siebie, ma mocny serwis i szczególnie groźny właśnie na takiej nawierzchni.

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!