WTA Paryż: Typy na środę!


Warto wspomnieć, że z turnieju wycofała się Lucie Hradecka i tym samym na jej miejsce wskoczyła szczęśliwa przegrana z eliminacji - Kiki Bertens. Młoda Holenderka, rewelacyjna podczas jednego turnieju w ubiegłym roku, zmierzy się z Tamirą Paszek. Austriaczka zachwyca przede wszystkim na trawie, a jak wiadomo na hali nawierzchnia jest szybka, czyli sprzyjająca tej tenisistce. Na razie obie zawodniczki nie są w optymalnej formie. Kiki rozegrała więcej spotkań, pokonała już Kuznetsovą i watson w Auckland, a tu w eliminacjach zagrała trzy mecze. Austriaczka wygrała tylko w I rundzie Australian Open ze Stephanie Voegele, poza tym kiepsko. Zapowiada się więc... walka!

Super-ciekawie może być już podczas pierwszego meczu, kiedy na kort wyjdzie Yanina Wickmayer, a po drugiej stronie siatki powracająca do dobrej dyspozycji Anastazja Pavlyuchenkova. Ogólnie trzeba przyznać, że obie w tym sezonie dobrze sobie radzą i ciężko wskazać zwyciężczynię. Rosjanka zanotowała finał w Brisbane, gdzie pokonała m.in. Petrę Kvitovą czy Andżelikę Kerber. W Australian Open uległa innej rewelacji początku sezonu - Lesii Tsurenko. Belgijka zaś zanotowała finał w Auckland, a podczas Australian Open III rundę gdzie pokonała m.in. Jarkę Gajdosovą i po walce ulegla Marii Kirilenko. Yanina i Anastazja grały ze sobą raz, w 2010 roku w Cincinnati i górą w trzech setach była rosyjska zawodniczka. Na hali jednak lepsze wyniki notuje Belgijka, stąd nie ma zaskoczenia, że jest faworytką tego meczu.

Meczem dnia jest starcie Petry Kvitovej ze Stephanie Voegele. Czeszka jest pogrążona w ogromnym kryzysie, który niestety dobrze nie wygląda. Niby zawodniczka zapewnia we wszystkich social mediach, że wszystko jest w porządku i ciężko trenuje. Wiadomo - potrzebuje turnieju czy ważnego meczu, który da jej kopa. Może to będzie Paryż? Szwajcarka w przeszłości pokonała już Kvitovą, w I rundzie w Portoroz, a tu jak burza przeszła eliminacje i szybko poradziła sobie z Tsvetaną Pironkovą, stąd mecz nie zapowiada się tak łatwo, jak mogłoby się zdawać.

Odbierz swoją szansę na ubezpieczony zakład w 3 krokach. To proste, 1-2-3 i oddajemy do 123 zł w cashbacku!

Nasze typy:
- powyżej 21.5 gemów w meczu Wickmayer z Pavlyuchenkovą @1.90
-  powyżej 21.5 gemów w meczu Bertens z Paszek @2.05