WTA Pattaya: Typy na środę!


Tak naprawdę musiałaby być naprawdę kiepska pogoda, żeby to, co zaplanowali organizatorzy, nie zostało rozegrane. Mają zostać dokończone dwa mecze, które nie znalazły szczęśliwego zakończenia we wtorek oraz trzy inne mecze singlowe i dodatkowo jeszcze kilka spotkań deblowych.

Na kort wyjdą dwie znakomite tenisistki, kibice w Pattayi liczą na ich dobre występy, które nie zakończą się zbyt szybko. Mowa o Danieli Hantuchovej oraz Sabinie Lisickiej.

Słowaczka zmierzy się z Olgą Puchkovą, która w Australian Open... otrzymała rowerek od Marii Szarapowej. W normalnych warunkach nie byłoby mowy o jakichkolwiek dywagacjach na temat starcia Rosjanki z doświadczoną Słowaczką, ale Hantuchova powraca po kontuzji i choć w tym sezonie pokonała już Errani, po tym grała dość nierówno, nawet nie wygrała meczu w Melbourne. W Pattayi trenuje od dłuższego czasu z Marią Kirilenko, Soraną Cirsteą i Aną Ivanović, więc miejmy nadzieje, że eblo rezultaty będą widoczne. Puchkova to raczej mocno średnia półka, nie ma argumentów.

Przed Sabiną Lisicką stosunkowo łatwe zadanie, bo zmierzy się z Alexandrą Panową. Niemka katastrofalnie trafiła w losowaniu, bowiem zmierzyła się od razu z Karoliną Woźniacką i przegrała. W Tajlandii chce sobie powetować straty, zapowiada się więc łatwa przeprawa, przynajmniej na początek.

W grze podwójnej dobrym typem jest zwycięstwo duetu Marina Eraković / Heather Watson. Dziewczyny w ubiegłym sezonie zanotowały sporo fajnych wyników, widać, że dobrze rozumieją się i czują na korcie. Ich rywalkami będą Akgul Amanmuradowa i Alexandra Panowa, które grają ze sobą po raz pierwszy. Obie są w Top 100 debla (w drugiej połowie), ale w przypadku Uzbeczki dobry wynik deblowy jest uzależniony od klasy partnerki, np. w Seulu dotarła do finału, ale w parze z Vanią King. Rosjanka sporo punktów złapała na kortach ziemnych w pierwszej części ubiegłego sezonu, na szybkich nawierzchniach było nieco gorzej.

Swoje mecze kończyć będą Ana Ivanović z Ayumi Moritą oraz Elena Vesnina z Eleni Daniilidou.

Odbierz swoją szansę na ubezpieczony zakład w 3 krokach. To proste, 1-2-3 i oddajemy do 123 zł w cashbacku!

Nasze typy:
- zwycięstwo pary Eraković/Watson @1.45
- zwycięstwo Hantuchovej z handicapem -1.5 seta @1.80