WTA Pekin: Scheepers vs. Wozniacki!


      Kolejny tydzień emocji przed nami. Tenis tym razem przeniósł się do Pekinu, gdzie odbędzie się kolejny turniej cyklu WTA. Mecz, który na pewno warto wziąć pod lupę jest pojedynek Scheepers z Dunką Caroline Wozniacki. Dunka na pewno nieco rozzłoszczona po tym jak jej nie wyszło w Tokio. Tym razem dość pewnie powinna przebrnąć przez pierwszą rywalkę.

     Scheepers, nie może zaliczyć drugiej części sezonu za udaną Ostatnio porażka w Tokio już w pierwszej rundzie z Pavlyuchenovą. Wcześniej nieco lepsze granie w chińskim Guangzhou, gdzie pokonała Jovanovski 2:0. Jednak i tak nie jest to dobry rezultat. Reprezentantka Republiki Południowej Afryki powinna w takich turniejach dochodzić do półfinałów - stać ją na to. Teraz jednak to już nie to samo. Caroline Wozniacki w Seulu wygrała turniej bez żadnych wątpliwości, grała szybki tenis i dość pewny. Jednak kiedy przyszedł turniej w Tokio już mogła się pożegnać w trakcie meczu z Na Li, ale ta jakby oddała mecz Dunce polskiego pochodzenia popełniając mnóstwo błędów. Jednak Wozniacki przyszło czekać do spotkania z naszą Isią by polegnąć. Tym razem Dunka odpoczęła i może być w pełni sił na turniej w stolicy Chin. Celem na pewno jest zwycięstwo, ale moim zdaniem stać ją na to minimum - na półfinał. W obronie nie było zastrzeżeń do Caroline w turnieju w Tokio, ale atak był bardzo słąby, jeśli trener zajął się tym problmem w sposób efektywny to powinno być wszystko w porządku i Dunka powinna ograć swoją rywalkę w dość szybki sposób.

      Mecz będzie jednostronny, nawet jeśli Caroline jeszcze nie wróci do odpowiedniej formy. Mecz będzie można śledzić na żywo w ofercie Unibetu i też wtedy sugeruję by typować. Dwa-trzy pierwsze gemy ukażą w jakiej dyspozycji jest Wozniacki i wtedy będzie można zagrać zakłądy typu: poniżej/powyżej liczby gemów, dokładny wynik etc. W tej chwili jednak mogę napisać, że jeśli ktoś lubi niskie kursy może zagrać wygraną Wozniackiej i raczej powinien na spokojnie obejrzeć ten mecz.

Zarejestruj się i zobacz jak możesz zdobyć bonus 400pln!