WTA Pekin: Środa!


Najbardziej interesującym wydaje się być spotkanie z udziałem faworytki gospodarzy - Na Li. Chinka zmierzy się z Sabiną Lisicki, z którą ma ujemny bilans. Niemka lepsza była w Stuttgarcie oraz na Wimbledonie w 2011 roku, ale przed rokiem w Miami zwyciężyła już Li. Niemal murowaną faworytką jest Chinka, która świetnie zaprezentowała się podczas US Open, a tu póki co deklasuje kolejne rywalki i przede wszystkim broni punktów, które są dla niej ważne, bo zbliża się do Agnieszki Radwańskiej w rankingu. Niemka także nieźle sobie poczyna w Pekinie, odprawiła Venus Williams, tracąc zaledwie trzy gemy.Choć faworytką jest Chinka, Lisicki może spokojnie nawiązać walkę.

Interesujące będzie też starcie Andrei Petković z Swietlaną Kuznetsovą. Niemka w I rundzie pokonała Viktorię Azarenkę i choć nie było to najbardziej przekonujące zwycięstwo, Petko w końcu buduje swój ranking i to jest najważniejsze. Panie grały ze sobą czterokrotnie i na kortach twardych dwa razy wygrała Niemka, natomiast na ziemi lepsza okazywała się Rosjanka. Faworytką właśnie jest Swieta, która dobrze spisała się w Tokio, pokonując m.in. Sarę Errani i Soranę Cirsteę. Mimo wszystko to też spotkanie, które zapowiada się na emocjonujące i wyrównane.

Zdecydowaną faworytką w meczu z Errani jest Petra Kvitova, która zwyciężyła w Tokio. Szósta i siódma (aktualnie, tydzień temu Czeszka była poza Top 10) rakieta świata zagrają ze sobą już w III rundzie. Włoszka ostatnio spisywała się kiepsko, a Czeszka pierwszy cięższy pojedynek po zwycięstwie turniejowym ma już za sobą. Co ciekawe, Kvitova nigdy nie przegrała z Errani, a grały ze sobą już pięć razy, z czego dwa razy w tym sezonie.

Z Poloną Hercog większych problemów nie powinna mieć Ana Ivanović. Serbka ostatnio gra w miarę równo, nie przegrywa z tenisistkami pokroju Słowenki.

Nasz typ: powyżej 20.5 gemów w meczu Li z Lisicki @1.80

ZAREJESTRUJ SIĘ i odbierz ubezpieczony zakład do 123PLN!