Tydzień szaleństwa darmowych spinów!


Jackpot na slocie Mega Fortune Dreams po raz kolejny wpadł w ręce gracza Unibet. Jest to już szósty taki przypadek od 4 lipca 2014 roku, kiedy to automat został wprowadzony do naszej oferty. W sumie gracze Unibet wygrali dotychczas już €3,9 miliona dzięki jackpotom dostępnym na tej maszynie.

Tym razem kasa powędrowała do Polski! Szczęśliwym zwycięzcą okazał się Karol, który do grona graczy Unibet dołączył dopiero w lipcu tego roku. Nasz rodak na grę zdecydował się po powrocie z nocnej zmiany w pracy i potrzebował zaledwie 15 minut aby upolować 176.135 PLN (grająca za jedyne 8 PLN)!

Karol przyznał, że był to jego pierwszy kontakt z Mega Fortune Dreams, a do gry zachęciła go kwota dostępnego jackpotu. Wygraną planuje przeznaczyć na zakup wymarzonego VW Golfa 5 oraz na start budowy własnego domu.

Nie mogąc przejść obojętnie obok tak wspaniałej wiadomości, Unibet przygotował specjalną promocję dla graczy z Polski – przed nami tydzień szaleństwa darmowych spinów na Mega Fortune Dreams! Mamy nadzieję, że uda nam się w ten sposób szybko powiększyć grono polskich „jackpotowców” na Unibet.

Akcja jest bardzo prosta – grając codziennie na Mega Fortune Dreams gracze będą mogli wywalczyć aż do 30 darmowych spinów każdego dnia w okresie 20 – 28 sierpnia. W sumie daje to aż 270 spinów do zgarnięcia zupełnie za darmo!

Oto za co będziemy przyznawać darmowe spiny:
- obrót 20 PLN danego dnia na Mega Fortune Dreams = 10 FS
- obrót 50 PLN danego dnia na Mega Fortune Dreams = kolejne 10 FS
- obrót co najmniej 20 PLN mobilnie danego dnia = kolejne 10 FS

Do promocji należy się zapisać na specjalnej stronie: https://pl.unibet.com/promotions/casino-promotions/wygrana-mega-fortune