Tytuł w Ekstraklasie zdobędzie...


Na półmetku Ekstraklasy wiemy sporo. Liderem w tabeli jest drużyna Legii Warszawa. Za plecami czai się ekipa Lecha Poznań. Będzie ciekawa waka. Wiele osób plotkuje, iż Legioniści ponownie przegrają tytuł jak to zrobili w poprzednim sezonie. Czy faktycznie podobnie popełnią ten fatalny w skutkach błąd?

Legia grała w rundzie wiosennej rewelacyjnie, pomijając kilka wpadek. Zajmują zasłużone pierwsze miejsce. Kadra jest bardzo mocna z młodymi na czele - Koseckim, Wolskim czy Żyro. Kadra jednak może się rozpaść w zimowym okienku transferowym. Mimo to i tak mają genialny zespół, w którym wciąż występować będzie Ljuboja czy Saganowski. Naszym zdaniem nie będą mieli równych sobie i zwyciężą na końcu sezonu. Spekulacje o ponownej wpadce i utracie tytułu w końcówce jest infantylne. Zespół nie pozwoli sobie na to. Mają już poukładane w głowach i nie dopuszczą do podobnego scenariusza co w poprzenidm sezonie. Nasz typ to zwycięstwo Legii na koniec sezonu po kursie 1.50.

Walka o TOP 3 będzie jednak dużo bardziej interesująca. Niespodzianką dotychczasowych rozgrywek był Górnik Zabrze. Pozbyli się jednak swojego talentu za niemałe pieniądze (Arka Milika), który trafił do Bayeru Leverkusen. Przez ten transfer można skreślić drużynę ze Śląska o walkę o TOP 3.

Kolejnym zespołem, który można skreślić drogą dedukcji jest Śląsk Wrocław. Aktualny mistrz Polski ma zamiar wyprzedać swój świetny skład. Bracia Gikiewiczowie odchodzą niemal na 100%, chodzą też spekulacje, iż Mila ma odejść, a to będzie  katastrofa i ogromna strata dla drużyny. Nadzieją dla Wrocławian jest zmiana sponsora, lecz do tego dojdzie ewentualnie w połowie, pod koniec stycznia.

Największe szanse ma Lech Poznań. Zespół z Wielkopolski ma zamiar kupić kilku wartościowych kopaczy by włączyć się do walki o tytuł. Mają potencjał i świetną kadrę. Mimo kontuzji Arboledy radzą sobie fantastycznie. Naszym zdaniem powinni spokojnie wywalczyć miejsce w top 3. Typ - Lech w TOP 3 po kursie 1.30.

Ekipa Polonii Warszawa jest kolejną niespodzianką. Skazywani przed sezonem na środek tabeli, radzą sobie solidnie i na razie zajmują wysokie trzecie miejsce. Teodorczyk i inni grają naprawdę świetny futbol i jeśli nie odejdą z kadry mają spore szanse by pozostać w czołowej trójce. Nasz tym na to zdarzenie to - Polonia w TOP 3, 3.00.

Zarejestruj się i zgarnij bonus 100% do 200pln!